Ремонт - Обслуговування та ремонт обладнання

Go to content

Main menu:

Ремонт

Послуги > Ремонт  Проводимо плановий ремонт обладнання згідно попередньо складеного графіку ремонту, який враховує фактичний стан обладнання на момент складання графіку, його завантаженість, умови експлуатації.

При цьому проводиться заміна зношених деталей а також діагностика всіх систем та вузлів і при потребі- їх регулювання. Дані роботи проводяться в узгоджений з замовником час, що дозволяє уникнути простоїв чи зупинення технологічного процесу при їх виконанні.

 Проведення планових ремонтів дозволяє попередити аварійні поломки, які неминуче призводять до непередбачуваних простоїв та збільшення витрат на їх усунення, а також збільшити термін роботи обладнання до проведення недешевого капітального ремонту.

  

 Аварійний ремонт проводиться у випадку поломки обладнання під час його роботи. Переважно аварійні поломки виникають при неправильній експлуатації та обслуговуванні обладнання, неякісному ремонті, при використанні неякісних запчастин, технічних рідин (мастил, змазок, тощо).
 При обслуговуванні та ремонті ми враховуємо всі технічні вимоги що стосуються технічних рідин, запчастин, умов експлуатації та регулювань. Вся інформація про проведені роботи заноситься в його паспорт.

 При потребі, у випадку виникнення поломки в нічний час, наш спеціаліст готовий приїхати в будь-який час доби.

 
 
Back to content | Back to main menu